Πρωτάθλημα Ε.Σ.Ε.Α 2019 – 2020

ΠΟΙΝΟΛΟΓΙΟ (12ης Αγωνιστική) Πρωταθλήματος

Οι παρακάτω αναφερόμενοι αθλητές έχοντας δεχθεί ήδη τρεις (3) κίτρινες κάρτες βρίσκονται στο ΟΡΙΟ τιμωρίας. Εφόσον δεχθούν μία (1) ακόμη συμπληρώνουν τις τέσσερις (4) και τιμωρούνται με ποινή αποκλεισμού μίας (1) αγωνιστικής, την οποία θα πρέπει να εκτίσουν σε ένα από τα τέσσερα επόμενα – στη σειρά – παιχνίδια της ομάδας τους.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΕΛΤΙΟ ΟΜΑΔΑ ΚΑΡΤΕΣ ΠΟΙΝΗ

ΛΙΟΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2590

5964

City 3  
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 5223 ΔΕΠΑ 3  

ΦΟΥΤΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΟΘΗΤΟΣ

ΝΤΕΝΤΙΔΑΚΗΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΟΥΔΗΣ

 1235

2161

10286

ΝΟΜΟΣ 3  

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΚΛΗΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

5739

5531

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 3  

ΣΑΡΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΒΡΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1530

1734

2662

ΑΤΜΟΣ LAB 3  
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

5172

Ε.Θ.Ε.Λ. 3  
ΠΕΠΟΝΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1438 ΑΤΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 3  
ΜΠΙΡΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5265 ΔΣΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 3  
         

Youtube

Επόμενοι αγώνες

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2019-2020

(ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
Πρωτάθλημα ΕΣΕΑ 2019 - 2020
2019 - 2020
RENTI SOCCER CLUB / ALLOU FUN PARK (RENTI)

(ΣΑΒΒΑΤΟ)
Πρωτάθλημα ΕΣΕΑ 2019 - 2020
2019 - 2020
ΤΑΥΡΟΥ Β' - ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ

(ΚΥΡΙΑΚΗ)
Πρωτάθλημα ΕΣΕΑ 2019 - 2020
2019 - 2020
KIFISSOS SOCCER CLUB/ΑΙΓΑΛΕΩ

(ΚΥΡΙΑΚΗ)
Πρωτάθλημα ΕΣΕΑ 2019 - 2020
2019 - 2020
KIFISSOS SOCCER CLUB/ΑΙΓΑΛΕΩ

(ΔΕΥΤΕΡΑ)
Πρωτάθλημα ΕΣΕΑ 2019 - 2020
2019 - 2020
STAR CLUB - ΒΟΥΛΑ

Κύπελλο Ε.Σ.Ε.Α 2019 – 2020

ΣΚΟΡΕΡΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ
ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΑΤΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 26
ΣΑΠΑΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 23
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ EY 12
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 11
ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΑΣ AEGEAN 11

ΤΑΤΣΗΣ

Ε.Θ.Ε.Λ.

10

ΣΚΟΡΕΡΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ
ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΤΜΟΣ LAB 7
ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΑΤΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 6
ATMATSIDHS ΑΤΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 5
HAYLE AEGEAN 5
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ AEGEAN 4
ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΟΜΟΣ 4
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ INTRASOFT INTL. 4
     

Επόμενοι αγώνες

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

(ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
1st Group
2019 - 2020
RENTI SOCCER CLUB / ALLOU FUN PARK (RENTI)

(ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
2nd Group
2019 - 2020
ΤΑΥΡΟΥ Β' - ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ

(ΣΑΒΒΑΤΟ)
2nd Group
2019 - 2020
ΤΑΥΡΟΥ Β' - ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ

(ΣΑΒΒΑΤΟ)
2nd Group
2019 - 2020
KIFISSOS SOCCER CLUB/ΑΙΓΑΛΕΩ

(ΔΕΥΤΕΡΑ)
1st Group
2019 - 2020
STAR CLUB - ΒΟΥΛΑ

(ΤΕΤΑΡΤΗ)
1st Group
2019 - 2020
ΤΑΥΡΟΥ Β' - ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ

Twitter